Návrhy zahrad

Máte postavený dům a chtěli byste k němu mít zahradu svých snů? Renovovali jste firemní prostory a potřebujete k nim i reprezentativní zeleň? 

Jste na správném místě - obraťte se na nás!!

A co vám můžeme nabídnout?

Naše firma je schopna vám vytvořit návrh přímo vám na míru. Vše začíná u prohlídky daného místa a lokality, ve které je pozemek situován. Samotná prohlídka je spojena se schůzkou,  při které probereme vaše přání, a zároveň se domluvíme na směru, kterým se chcete vydat.

Následuje vypracování samotného návrhu v programu Sadovnická projekce, kde uvidíte půdorysné zobrazení - osazovací plán, 3D model zahrady a mimo jiné také, jak se bude zahrada barevně proměňovat v průběhu roku.                                                                      K návrhu je rovněž připojen seznam rostlin, a cenová nabídka. 

Po představení hotového návrhu probereme případné detaily či změny tak, abyste byli naprosto spokojeni a pak už nic nebrání v samotné realizaci !! 

Cena za zpracování návrhu začíná na 1500 Kč. Teprve po první schůzce vám podle velikosti a náročnosti projektu  budeme schopni  tuto částku sdělit, neboť každá zahrada je velmi individuální.